FORGOT YOUR DETAILS?

KOLEKCJA
DO

NAJNOWSZA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW OD FONTINI

KOLEKCJA
FONT

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW FONT

FONTINI GARBY COLONIAL

KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW RETRO

OŚWIETLENIE TAL

POZNAJ LAMPY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROSTO Z BELGII

KOLEKCJA
LITHOSS SELECTED

NAJNOWSZA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW OD LITHOSS

STACJE DOKUJĄCE
VIVEROO

NAJLEPSZY DOM DLA TWOJEGO IPADA!

PREV
NEXT

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem marek Fontini by Font Barcelona, Lithoss design switches, Tal Technical Architectural Lighting i Viveroo

Produkty, które dystrybuujemy są starannie wyselekcjonowane, ekskluzywne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stanowią uosobienie piękna i luksusu.

Fontini by Font Barcelona to jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane oryginalne elektryczne mechanizmy dekoracyjne w stylu retro, prosto ze słonecznej Hiszpanii.

Elektryczne mechanizmy dekoracyjne Font Barcelona wyznaczające standardy we współczesnym projektowaniu wnętrz. Odznaczają się najwyższą precyzją wykonania, która nadaje im wyjątkowego, ekskluzywnego i nowoczesnego charakteru.

Włączniki Lithoss to innowacyjne, oryginalne i ponadczasowe włączniki. Perfekcyjnie wykonane z wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów takich jak np. miedź czy mosiądz. Oryginalne prosto z Belgii. Również do zastosowania
w połączeniu z większością systemów inteligentnych.

Oświetlenie TAL to całkowite oddanie do jakości i precyzji wykonania. Pieczołowicie dobrane materiały i wykończenia zamknięte w pięknej formie i stylu. Stosowanie profesjonalnych rozwiązań zapewnia długowieczność działania i stałe utrzymanie wszystkich parametrów.

Naścienne stacje dokujące Viveroo dla bardzo wymagających klientów. Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech cechują się innowacyjnością i funkcjonalnością.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy, na każde z nich. Zapraszamy do kontaktu.

Do góry