Kolekcja MORE Font Barcelona – włączniki nabierające charakteru wraz z upływem czasu

Nowa linia MORE hiszpańskiej marki Font Barcelona inspirowana jest krajobrazem Sierra de Tramuntana na Majorce i wartościami architektonicznego dziedzictwa: piękna, prostoty, naturalnych materiałów, ponadczasowości. Ergonomiczny projekt przycisku oraz wybór surowego mosiądzu sprawił, że produkty z linii MORE wykraczają daleko poza to, co zwykłe.

good_design

Nagrodzone międzynarodowym wyróżnieniem Good Design włączniki MORE pozwalają na pełną personalizację i zastosowanie konfiguracji dostosowaną do projektu. Oprócz włączników z mechanizmem dzwonkowym istnieje możliwość użycia termostatu, gniazda danych, ładowarki USB, wyjścia kabla, gniazd RJ45, ściemniacza, gniazd RTV, czujnika obecności oraz rozwiązań hotelowych: m.in kieszeni na kartę.

Kolekcja MORE oprócz rozpoznawalnego designu to przede wszystkim materiały, które zgodnie z ideą slow design z czasem nabierają charakteru i zmieniają się w szlachetny sposób.  Te niebanalne włączniki i gniazda nie wymagają aktualizacji i ciągłych ulepszeń. Pozostają ponad zmieniającymi się co sezon trendami.

więcej informacji na www.fontini.pl/kolekcja-more
Udostępnij: Facebook, Twitter