Graypants

Troskę o środowisko na każdym etapie produkcji Graypants postawiono na równi z niezwykłą dbałością o jakość finalnego produkt. Każda lampa zaprojektowana została w studiu w Seattle i wykonana w całości ręcznie w pracowni w Amsterdamie. Precyzyjnie wycięta laserowo tektura pochodzi z recyclingu, a stosowane kleje nie emitują szkodliwych substancji. Tekturowe lampy pokryto hamującym rozprzestrzenianie się ognia, nietoksycznym lakierem.

Naturalne surowce ukształtowane w organiczne formy urzekają swoją oryginalnością i nietuzinkowością. Ręcznie montowane plastry tektury składają się na niepowtarzalne pofalowania i tworzą interesujące przejścia kolorystyczne.
Graypants inwestuje w innowacyjne pomysły, pomagając tworzyć miejsca pracy. Opowieść o produkcie wykracza daleko poza sam projekt. Dotyczy procesu tworzenia oraz ludzi dumnych z efektów i jakości swojej pracy włożonej w wykonanie i montaż każdego z elementów. Świadome projektowanie to ludzie, a produkty Graypants są przedłużeniem ich historii.

Fascynacja naturą i ciągłe badania nad materiałami prowadzą do powstawania projektów pojedynczych opraw oświetleniowych oraz organicznych instalacji złożonych z kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu lamp. Graypants to także rozpoznawalna estetyka i sprawdzone rozwiązania do wnętrz komercyjnych. Niestandardowe, dynamiczne kompozycje inspirowane naturą powstają z myślą o tym, by odpowiednio zaakcentować każdą przestrzeń.

Pobierz:

Strona producenta: graypants.com

Udostępnij: Facebook, Twitter