FORGOT YOUR DETAILS?

KOLEKCJA
DO

NAJNOWSZA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW OD FONTINI

KOLEKCJA
FONT

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW FONT

FONTINI GARBY COLONIAL

KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW RETRO

OŚWIETLENIE TAL

POZNAJ LAMPY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROSTO Z BELGII

KOLEKCJA
LITHOSS SELECTED

NAJNOWSZA KOLEKCJA WŁĄCZNIKÓW OD LITHOSS

STACJE DOKUJĄCE
VIVEROO

NAJLEPSZY DOM DLA TWOJEGO IPADA!

PREV
NEXT

Zapraszamy do współpracy

Chcemy dalej się rozwijać. Bez dobrej współpracy nie jest to możliwe. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski!

Dołącz do najlepszych!

Jeżeli szukasz wyjątkowych, wyselekcjonowanych
i sprawdzonych produktów do swojego sklepu to skontaktuj się z Nami. Z chęcią pomożemy Ci wprowadzić je do oferty, przeszkolimy i wspólnie z Tobą zaaranżujemy przestrzeń pod ich ekspozycję. Udostępnimy Ci nasz ‘know how’ oraz będziemy wspierać na każdym kroku. Jeżeli będziesz tego potrzebował, wyposażymy Cię
w gotowe od ręki bądź zaprojektowane pod Twoje wnętrze systemy ekspozycji. Dostarczymy katalogi czy inne materiały niezbędne do pracy. Nasz grafik zadba aby były one spójne z Twoją identyfikacją wizualną. Potrzebujesz pomocy technicznej? Nie ma problemu, możesz liczyć na nasz dział serwisowy. Udzielimy wsparcia telefonicznie bądź online, a jeżeli będzie potrzeba z ramienia producenta na miejscu u Ciebie bądź u Twojego klienta. Chcesz zostać autoryzowanym Partnerem Produkt Design, skontaktuj się z nami! Może my też właśnie Ciebie chcemy promować.

Materiały marketingowe

Nasz grafik jest dostępny dla Ciebie, wspieramy Cię przy umieszczaniu produktów na stronie www, przy projektowaniu materiałów drukowanych, dostarczamy zdjęcia dużej rozdzielczości, modele 3D
i inne materiały, które pomogą Ci w promocji.

Szkolenia

Potrzebujesz wsparcia szkoleniowego? Chętnie przyjedziemy i przeprowadzimy szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników czy współpracujących z Tobą architektów. A może zorganizujemy wspólnie ciekawe wydarzenie dla Twoich klientów?

Wsparcie techniczne

Wspieramy Cię technicznie i serwisowo. W naszej ekipie znajdziesz certyfikowanych i przeszkolonych elektromonterów oraz elektryków, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu i jeżeli trzeba dokonają również montażu.

Profesjonalizm

Świadczymy swoje usługi profesjonalnie i dbamy o ich najwyższą jakość. Terminowość dostaw, wsparcie i stały kontakt, otwarty umysł oraz koncentracja na szybkim rozwiązaniu pojawiających się trudności to nasza domena.

Dogodne warunki

Chronimy pracę naszych partnerów stale monitorując projekty. Pamiętaj, że również my promujemy Ciebie w naszych działaniach na zewnątrz. Współpracując z nami jesteś jednym z nas. Dbamy o to aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki, tak żebyśmy wspólnie mogli zarabiać i czerpać satysfakcję robiąc to co kochamy!

Masz pytania? Chcesz z nami współpracować?

Zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania i zainteresowanie odpowiemy.

Do góry