Magdalena Ginglas

Magda

Kreatorka, spełnia marzenia, z wizją śmiało patrzy w przyszłość. Wieloletnie doświadczenie w biznesie oraz starannie dobrany profesjonalny zespół, pozwalają jej swobodnie realizować przyjęte w firmie cele. Entuzjastka życia tu i teraz. Po godzinach pracy, bywa najczęściej w terenie, na festiwalach i imprezach muzycznych w całej Polsce.

Kamil

Ranny ptaszek, zazwyczaj w drodze do klientów, z pudełkami wege w bagażniku. Obowiązkowy. Realizuje się w wielu kierunkach. Po godzinach dj muzyki klubowej, organizator imprez dnb, promotor. Uprawia sport, ale jego hobby to również piłka nożna i motoryzacja.

Agata Morawska

Agata

Kierownik Działu Inwestycji | zamowienia@produktdesign.pl

Analityczny umysł jak na wzorowego inżyniera przystało. Szuka rozwiązań do skutku i angażuje się na 120%. Bazuje na świeżych pomysłach, wyobraźni przestrzennej i doświadczeniu architekta. Sowa – najchętniej pracowałaby na nocnej zmianie, przychodzi i wychodzi ostatnia. Pamięta o dniach darmowej dostawy, urodzinach i rocznicach. Przecież każda okazja jest dobra do upieczenia bezy i muffinek!

Anna Wasilewska

Ania

Super mama i expert od home&decor. Kiedy komuś powie "już ja Cię urządzę", wiedz jedno - będzie się działo! Zaś po wszystkim, przyjdziesz z uśmiechem na twarzy i największą bombonierką rafaello, jaką zdołasz unieść. A tak poważnie, to wyjątkowy specjalista z wieloletnim doświadczeniem, troskliwym podejściem do klienta, który z takim samym zapałem wysłucha czterolatka, jak i każdego Klienta.

Marcin

Visual Manager | marketing@produktdesign.pl

Jest tak archaiczny, że Gandalf Białobrody przychodzi do niego po porady związane z reklamą i swoim FunPage'em na facebook'u. Prezesi dużych firm zwykli powiadać, "że Pan z brodą ma zawsze rację" - no dobrze nie zawsze, każdy ma swoje słabe chwile. Po pracy z synem na kolanach snuje plany podboju wrogiej szuflady we władaniu ludu LEGO.

Paweł Gojny

Paweł

Marketing Manager | marketing@produktdesign.pl

Strateg, sytuacja zawsze pod kontrolą. Jeśli powstaną zawody w wypełnianiu arkuszy Excela na czas, medal ma w kieszeni. Analizy, badania i optymalizacje to jego codzienność. Konsekwentnie prowadzi zespół do obranego celu. Zna odpowiedź zanim skończysz zadawać pytanie. Godny zaufania i komunikatywny, choć nigdy nie mówi więcej niż potrzeba. Baterie ładuje pokonując kilometry w górach, a gdyby tylko mógł, zabierałby w nie fortepian.

Magda Kosiorek

Magda

Koordynator Działu Księgowości | ksiegowosc@produktdesign.pl

Punktualna, skrupulatna i bezkompromisowa. Pilnuje terminów, porządek w dokumentach to jej zasługa. Doświadczony specjalista od spraw podatkowych, kadrowych i księgowości. W kwestii faktur nie ma żartów, ale zawsze możemy liczyć na jej serdeczny uśmiech. Nie pija kawy, zawsze pełna energii. Czerpie ją z tańca i podróży po słonecznej Portugalii. Wieczorami spełnia się jako instruktor w szkole tańca. Kizombra, ginga i semba – subtelne, afrykańskie rytmy to zdecydowanie to, co kocha.

Mateusz Kopytowski

Mateusz

Specjalista ds. Obsługi Zamówień | zamowienia@produktdesign.pl

Typ człowieka optymisty, który zawsze spróbuje poprawić Ci nastrój. Na co dzień służę pomocą w profesjonalnym i satysfakcjonującym procesie zamówień internetowych. Zadbam o atrakcyjność oferty, jak również o końcowy uśmiech przy finalizacji zamówienia. Dzięki namowom, od niedawna przyspieszyłem kroku wkraczając w świat biegania. Nie da się osiągnąć lepszego stanu, niż błogość i radość po wymagającym wysiłku. Owładnięty pasją historyczną, bo jak mawiał Cyceron „Jeśli się nie zna historii, pozostaje zawsze dzieckiem".

TOP