Kolekcja Balearic uhonorowana prestiżowymi nagrodami!

/ / Producenci, Produkty

Design Awards dla Font Barcelona!

Mamy przyjemność ogłosić, że kolekcja Balearic od Font Barcelona została uhonorowana nagrodami za wyjątkowy design. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla nie tylko jakość i innowacyjność produktów, ale także ich estetykę i funkcjonalność.

Nagrody

Dowiedz się więcej o nagrodzonych projektach oraz nowościach, jakie przynosi ze sobą kolekcja Balearic!

IF Design Award 2024
German Design Award 2024
Good Design Award 2023

Kolekcja Balearic otrzymała 3 międzynarodowe nagrody.

Nowe tekstury

Dodatkowo wykorzystywane są techniki szpachlowe i malarskie, nieużywane nigdy wcześniej w tej kategorii produktów.

Unikalny charakter

Kolekcja Balearic to nowe techniki obróbki materiałów, które oferują utlenianie i postarzanie niestosowane do tej pory w żadnym wykończeniu Font Barcelona.

 

Natura jako emocjonalne połączenie

Kolekcja Balearic prezentuje unikalny charakter, określający styl życia inspirowany Balearami. Region Morza Śródziemnego jest synonimem harmonii człowieka z naturą i morzem.

9 wykończeń ramki

Dziewięć dostępnych wykończeń jest wynikiem pracy nad uchwyceniem tekstur, kolorów, atmosfery w materiałach i ich esencją ucieleśnioną przez rzemieślników podążających za tradycją Font Barcelona, przenosząc ją na nowy poziom jakości.

Pobierz broszurę PDF i sprawdź wszystkie wykończenia i możliwości kolekcji Balearic. Zapraszamy również do odwiedzenia strony Fontini na której zaprezentowane są przykładowe konfiguracje i wycenione gotowe zestawy łączników z kolekcji Balearic.

TOP