Graypants 2022 – nowe rozdanie

/ / Producenci, Produkty
Graypants

Scraplights to trwałe oprawy o wszechstronnej estetyce, które podnoszą walory zarówno przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Seria obejmuje: lampy stołowe, wiszące, kinkiety i oprawy liniowe.

Graypants Scraplights

Scraplights - wersje Blonde

Wszystkie lampy Scraplights są dostępne również w wersji blond.

Możesz więc teraz wybierać pomiędzy opcjami: naturalną, białą i blond.

Dostępne od maja 2022.

Graypants Scraplights

W kolekcji Roest - Carbon firma Graypants rozszerzyła współpracę z holenderskim projektantem Van Joostem. Ta wysoce teksturowana seria ukazuje naturalny związek pomiędzy żywiołami:

czasem, tlenem i żelazem.

Graypants Roest
Graypants Roest

Roest jest odzwierciedleniem bezpretensjonalnej prostoty, a niepowtarzalne wykończenie każdego z elementów sprawia, że kolekcja jest naprawdę wyjątkowa. W celu uzyskania pożądanego efektu patyny, każdy z elementów jest wykańczany ręcznie. Dzięki temu nie sposób spotkać dwóch identycznych egzemplarzy.

Van Joost zaczyna od surowych, stalowych rur, płucząc je w kąpieli z octu, który wnika w pory metalu, tworząc twardą i wżartą powierzchnię - pomaga to w głębszym osadzeniu się procesu rdzewienia. Każdy element jest następnie poddawany działaniu roztworu, który  zapoczątkowuje reakcję chemiczną przyspieszającą efekty oddziaływania czynników na stal. Pomijając te zabiegi proces trwałby ponad sześć miesięcy.

Roest w wykończeniu carbon
dostępny od Maja 2022. 

Sukces modelu Wick skłonił Graypants do wprowadzenia na rynek dwóch nowych kolorów: czerni i bieli.

Matowe wykończenia pozwalają na dodanie klasycznego uroku Wick także do monochromatycznych, minimalistycznych wnętrz.

Graypants Wick

Wick to przenośna lampa stołowa LED, zaprojektowana na miarę współczesności
- bezpieczna, wszechstronna i klasyczna.

Włącz lampę Wick za pomocą czujnika dotykowego i przełączaj między czterema ustawieniami jasności, w tym delikatnym, migoczącym trybem świecy.

W zależności od ustawienia jasności, Wick świeci od 7 do 70 godzin. Łączy w sobie romantyzm świecy z użytecznością latarki.

Wick sprawdzi się w różnych sytuacjach,
od stolika nocnego i podwórkowego patio,
po restauracje i miejsca,
w których odbywają się imprezy.

Dostępne od maja 2022.

Graypants Wick
Graypants

Marka Graypants stawia na odpowiedzialny design. Troszczy się o środowisko, wspiera reintegarcję społeczną, tworzy nowe miejsca pracy, także dla osób z niepełnosprawnością. Innowacyjne projekty tego holenderskiego studia zachwycają odbiorców na całym świecie. Zaprojektowane w Seattle,
a wykonane w Amsterdamie lampy Graypants
można znaleźć we wnętrzach komercyjnych,
jak i prywatnych. Instalacje złożone z opraw Chrona, Scrapplights czy Loci wypełniają foyer hoteli, biur, kawiarni Stabucks i salonów BMW.

TOP